Letni obóz terapeutyczny 21-28.07.2018 - zapisy

Zapraszamy na letni obóz terapeutyczny CTM!

Termin: 21-28 lipiec 2018 r. 

Od dnia 15 marca 2018 r. trwają już tylko zapisy na listę rezerwową. W przypadku zapisu minimum 10 rodzin na listę rezerwową, rozważymy wyznaczenie drugiego terminu obozu letniego na miesiąc sierpień 2018 r. 

Miejsce pobytu: Profesjonalny ośrodek wypoczynkowy dla rodzin z dziećmi "MEDYK" , nad morzem Bałtyckim ul. Rybacka 44 Jantar 82-103  www.klinika-medyk.pl

Każda rodzina będzie miała do dyspozycji własny domek.
W cenie pobytu wiele atrakcji na terenie obiektu m.in.: duży podgrzewany basen zewnętrzny z opieką ratownika, siłownia, kort do tenisa, boiska sportowe, duże place zabaw dla małych i starszych dzieci, plac zabaw z dużymi dmuchanymi zjeżdżalniami, pizzeria, wypożyczalnia rowerów, stół do tenisa, piłkarzyki, bilard, smaczna domowa kuchnia - stół szwedzki, codzienne zajęciami z profesjonalną animatorką. Codziennie bezpłatny transport Melexem Medyk na plażę. Dojście na plaże chodnikiem - droga asfaltowa na samą plażę, bezpłatny parking przy plaży. Pobyt w ładnych piętrowych domkach drewnianych z łazienką i balkonem, z pełnym wyposażeniem kuchennym, ręcznikami i pościelami. 

Zachęcamy do składania zapytań w sprawie dokładnej ceny pobytu i szczegółów rezerwacji (najlepiej drogą e-mail):
Mariusz Andrzejewski - organizator obozów CTM, e-mail: szkolenia@mutyzm.pl  tel. 530-648-408

Zajęcia i oferta terapeutyczna: spotkanie powitalne i pożegalne dla wszystkich rodzin, codzienna terapia grupowa dla dzieci, zajęcia animacyjno-terapeutyczne dla całych rodzin na plaży oraz na terenie ośrodka Medyk, warsztaty psychologiczne dla rodziców, zajęcia animacyjno - terapeutyczne dla dzieci z terapeutami CTM, konsultacje psychologiczne dla wszystkich rodzin, możliwość uzyskania pisemnej diagnozy CTM.

Miejscowość:  Jantar 

Słońce, piaszczysta plaża, sosnowy las, a do tego profesjonalny ośrodek wypoczynkowy z licznymi atrakcjami i komfortowymi warunkami, pozwolą Państwu na wymarzony odpoczynek. Miejscowość Jantar słynie z czystych, szerokich i bezpiecznych plaż, które są idealnym miejscem kąpieli morskich i słonecznych. Na tych plażach każdy znajdzie dla siebie miejsce. Dobrze zagospodarowany teren w pasie nadmorskim oraz wiele atrakcji na samej plaży sprawia, że pobyt w Jantarze jest cudownym relaksem.

OBÓZ TERAPEUTYCZNY LETNI TERAPIA TRADYCYJNA

min. 31 godz. terapii x 55 zł (cena za 1h)

min. 31 godz. terapii x 100-120 zł (cena za 1h)

Całkowity koszt terapii: 1705 zł + koszt pobytu z wyżywieniem

Całkowity koszt terapii: 3100-3720 zł + dojazdy

8 dni

31 tygodni/ 7,5 miesięcy

Szybsze efekty terapii

Efekty widoczne w dłuższym czasie

Zdjęcia ośrodka wypoczynkowego Medyk: