Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem specjalistów składającym się z psychologów, psychoterapeutów oraz psychiatry dzieci i młodzieży, przygotowanych do udzielania kompleksowej pomocy  dla dziecka, nastolatków, rodziców oraz osób dorosłych. Prowadzimy  psychoterapię:

  1. mutyzmu wybiórczego
  2. zaburzeń lękowych (lęk społeczny, fobia społeczna, lęk paniczny, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne),
  3. nieśmiałości
  4. depresji 
  5. tików

Zapewniamy profesjonalną pomoc dla całej rodziny. Obejmujemy dziecko terapią indywidualną lub grupową, a rodzicom zapewniamy różnorodne formy wsparcia (konsultacje rodzicielskie, terapię rodzinną, warsztaty dla rodziców, szkolenia dla rodziców). Formy pomocy dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klientów.

Jesteśmy przekonani, że kompleksowe podejście oraz współpraca różnych specjalistów w zespole zapewnia skuteczność oddziaływań psychologicznych.

Podczas pracy terapeutycznej planujemy działania mające na celu generalizację postępów dziecka na rożne środowiska. Pomagamy dzieciom rozwinąć komunikację i umiejętności społeczne nie tylko podczas sesji indywidualnych, ale również podczas kameralnych zajęć grupowych.

Szczególną wartością naszej oferty są oddziaływania w przedszkolu i szkole, które w wydatny sposób przyczyniają się do rozwoju komunikacji dziecka.
Na terenie przedszkola lub szkoły przeprowadzamy obserwację dziecka w grupie, wywiad z nauczycielami i specjalistami szkolnymi, przekazujemy zalecenia dla nauczycieli oraz wspólnie ustalamy strategię pomocy dla dziecka. Podczas interwencji w przedszkolu lub szkole psycholog dziecięcy wraz z rodzicami, nauczycielami i specjalistami szkolnymi ustala plan działań wspierających dla dziecka.  

Zespołowe działania przynoszą skuteczne rezultaty!

Polub nas na Facebooku

Zapisz się na newsletter

CAPTCHA
(zabezpieczenie antyspamowe)
1 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.