fbpx Obozy terapeutyczne CTM | CTM Centrum Terapii

Obozy terapeutyczne CTM

Pytania i odpowiedzi

  1. Jaki jest przykładowy plan dnia podczas obozu terapeutycznego?
  2. Czy uczestniczenie we wszystkich zajęciach podczas obozu jest obowiązkowe?
  3. Czy moje dziecko podczas obozu zacznie mówić do rówieśników lub osób dorosłych spoza rodziny?
  4. Czy moje dziecko po obozie zacznie mówić w przedszkolu lub szkole?
  5. Co się dzieje z dziećmi podczas warsztatów dla rodziców?
  6. Jak dojechać na obóz terapeutyczny?
  7. Jak przygotować dziecko na obóz terapeutyczny?
  8. Czy moje dziecko będzie przebywać tylko z dziećmi, które milczą? 
  9. Czy obóz terapeutyczny to tylko udział w dobrej zabawie?

Fotorelacja z letniego obozu 2019

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z letniego obozu terapeutycznego, który odbył się w terminie 13-20 lipca 2019 r. w Jantarze. Skorzystało z niego 15 rodzin z całej Polski oraz mieszkających w innych krajach. 

Fotorelacja z zimowego obozu 2019

Zimowy obóz terapeutyczny CTM odbył się w terminie 31.01-06.02.2019 r. w Polanicy-Zdrój. Skorzystało z niego 12 rodzin, a zajęcia odbywały się w dwóch grupach terapeutycznych (dzieci i nastolatkowie), podczas których dzieci i nastolatkowie wykonywali różnorodne zadania wymagające pokonywania lęku np. przywitanie z nowymi rówieśnikami, odtwarzanie własnych autoprezentacyjnych filmików, dokonywanie prawdziwych zakupów, rozmowa telefoniczna oraz wiele innych aktywności.

Fotorelacja z zimowego obozu 2018

Zimowy obóz terapeutyczny CTM odbył się w terminie 26.01-31.01.2018 w Polanicy-Zdrój. Skorzystało z niego 12 rodzin, a zajęcia odbywały się w dwóch grupach terapeutycznych, podczas których dzieci wykonywały różnorodne zadania wymagające pokonywania lęku np. przywitanie z nowymi rówieśnikami, odtwarzanie własnych autoprezentacyjnych filmików, prezentowanie na forum grupy swoich wytworów, dokonywanie prawdziwych zakupów. 

Fotorelacja z letniego obozu 2017

Obóz terapeutyczny CTM odbył się w terminie 1.07-8.07.2017 w Jantarze. Skorzystało z niego 15 rodzin, a zajęcia odbywały się w trzech grupach terapeutycznych, podczas których dzieci wykonywały różnorodne zadania wymagające pokonywania lęku np. zakupy w sklepie i lodziarni.
 

Fotorelacja z letniego obozu 2016

Obóz terapeutyczny CTM odbył się w terminie 2.07.2016 - 9.07.2016 w Jantarze. Skorzystało z niego 12 rodzin, a zajęcia odbywały się w dwóch grupach terapeutycznych, podczas których dzieci wykonywały różnorodne zadania wymagające pokonywania lęku np. zakupy w sklepie.