fbpx Fotorelacja z letniego obozu 2018 | CTM Centrum Terapii

Fotorelacja z letniego obozu 2018

Zapraszamy na fotorelację z letniego obozu terapeutycznego CTM, który odbył się w terminie 21-28.07.2018 r. 

Letni obóz terapeutyczny CTM odbył się w dniach 21.07-28.07.2018 r. nad morzem, w miejscowości Jantar. W tym roku, aż dwadzieścia rodzin wzięło udział w intensywnym programie terapeutycznym obejmującym m.in. terapię grupową dla dzieci w trzech grupach wiekowych (w tym dla nastolatków), warsztaty dla rodziców, konsultacje ze specjalistami CTM, zajęcia animacyjno – terapeutyczne dla całych rodzin na basenie oraz na plaży, osobny warsztat dla matek oraz osobny warsztat dla ojców, zajęcia animacyjno-terapeutyczne dla dzieci. Obserwowanie postępów dzieci, do których przyczynia się łączenie wielu metod terapeutycznych, stanowiło dla nas niezwykłe doświadczenie. Terapeuci nawiązywali kontakt z dziećmi podczas różnorodnych, naturalnych sytuacji np. na plaży, w basenie wodnym, basenie kulkowym, placu zabaw z dmuchańcami. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z letniego obozu CTM. Dziękujemy ośrodkowi MEDYK w Jantarze, za profesjonalizm, świetne podejście do grupy CTM oraz za stworzenie idealnych warunków dla rodzin z dziećmi!

Miejsce pobytu: Profesjonalny ośrodek wypoczynkowy dla rodzin z dziećmi "MEDYK" , nad morzem Bałtyckim ul. Rybacka 44 Jantar 82-103  www.klinika-medyk.pl

Każda rodzina miała do dyspozycji własny domek.
W cenie pobytu było wiele atrakcji na terenie obiektu m.in.: duży podgrzewany basen zewnętrzny z opieką ratownika, siłownia, kort do tenisa, boiska sportowe, duże place zabaw dla małych i starszych dzieci, plac zabaw z dużymi dmuchanymi zjeżdżalniami, pizzeria, wypożyczalnia rowerów, stół do tenisa, piłkarzyki, bilard, smaczna domowa kuchnia - stół szwedzki, codzienne zajęciami z profesjonalnymi animatorkami w godz. 10:00-17:00. Codziennie bezpłatny transport Melexem Medyk na plażę. Pobyt w ładnych piętrowych domkach drewnianych z łazienką i balkonem, z pełnym wyposażeniem kuchennym, ręcznikami i pościelami. 

Miejscowość:  Jantar 

Miejscowość Jantar słynie z czystych, szerokich i bezpiecznych plaż, które są idealnym miejscem kąpieli morskich i słonecznych. Na tych plażach każdy znajdzie dla siebie miejsce. Dobrze zagospodarowany teren w pasie nadmorskim oraz wiele atrakcji na samej plaży sprawia, że pobyt w Jantarze jest cudownym relaksem.

Zdjęcia ośrodka wypoczynkowego Medyk oraz fotorelacja z wybranych zajęć CTM: