fbpx Szkolenia on-line CTM - opinie uczestników | CTM Centrum Terapii

Szkolenia on-line CTM - opinie uczestników

Umożliwiamy Państwu skorzystanie z naszej bogatej oferty szkoleniowej we własnym domu.

Na naszej stronie znajduje już się lista szkoleń internetowych dla specjalistów oraz rodziców.
 

Autoryzowane opinie uczestników naszych szkoleń on-line: 

Katarzyna S. - psycholog i logopeda (III etap on-line):
"Pierwszy raz miałam okazję uczestniczyć w wersji on-line i mogę przyznać, że udało się w wirtualnej rzeczywistości stworzyć okazję do wymiany myśli i doświadczeń zarówno między Panią Prowadzącą, jak i nami, uczestniczącymi w szkoleniu. Gratulacje! Ogromnym atutem były zarówno przykłady planów oddziaływań terapeutycznych, jak i konkretne pomoce dydaktyczne. Szkolenie pozwoliło mi usystematyzować dotychczasową wiedzę na temat mutyzmu i uzupełnić ją o praktyczne wskazówki, dotyczące zarówno pracy z samym Klientem, jak i jego rodziną, a także o pozycje warte przeczytania. Myślę, że moje pozytywne doświadczenie z tego typu formą komunikacji może stać się argumentem na TAK dla tych, którzy zastanawiają się, czy warto skorzystać ze szkolenia w wersji on-line."

Katarzyna W. - nauczyciel (II etap on-line):

"Dużo nowej merytorycznej wiedzy. Bardzo przydatne informacje. Jestem bardzo zadowolona. Na pewno zapiszę się na 3 etap. W dobie zdalnej nauki i pracy, serwery są przeciążone i są trudności z internetem ale Państwo robili wszystko, żeby przeprowadzić szkolenie na jak najwyższym poziomie i tak też było. Pani prowadząca w bardzo jasny i precyzyjny sposób przekazywała informacje. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za szkolenie."

Dorota G. - socjoterapeuta, nauczyciel (II i III etap online): 

"Szkolenia dla specjalistów zorganizowane przez CTM wzbogaciły moją wiedzę i umiejętności. Prowadzone przez specjalistów praktyków,  dają wiele konkretnych wskazówek, pomysłów i inspiracji do wykorzystania w pracy z dzieckiem z MW. Skorzystałam także z proponowanej literatury oraz pomocy edukacyjnych  i proponowanych gier , które można wykorzystać w codziennej  terapeutycznej pracy. Polecam!"

Agata S. - psycholog (III etap online): 

"Szkolenie bardzo mi się podobało. Pani Monika ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Podoba mi się forma w jakiej przekazuje informacje."

Kinga K. - psychoog (II i III etap online): 

"Szkolenie niczym nie ustępowało tym na żywo. Byłam na takim i takim, chwilowe trudności z głosem czy wizją były natychmiast usuwane, więc nie zakłócały odbioru (przecież nie zawsze na żywo rzutnik chce działać - to dzieje się na każdej formie szkolenia). Bałam się o jakość odbioru, bo to przecież różnica, ale już po pierwszym szkoleniu on-line byłam spokojna. Wielkim atutem jest to, że jest się cały czas skupionym na treści i nawet nie ma czasu by się rozproszyć, więc wiedza zapamiętywana jest nawet lepiej niż na żywo.  Jedynym minusem było zbyt mało przerw i brak większej przerwy, tak aby chociaż zjeść kanapkę. Poprawioną niedogodnością było wcześniejsze przesłanie materiałów. Czasami drukarka w ostatniej chwili lubi odmówić współpracy."

Katarzyna S. psycholog (I etap online):

"Bardzo dziękuję za dzisiejsze szkolenie:) dużo prakycznych wskazówek do pracy. Pozdrawiam!"

Agata S. - psycholog (I etap online):

"Dowiedziałam się wielu praktycznych rzeczy, które na pewno wykorzystam. Dziękuję za dzisiaj i do zobaczenia!"

Katarzyna P. - psycholog (I etap online):

"Dziękuję jeszcze raz za szkolenie, wiele przydatnych treści, poziom przygotowania i organizacji godny podziwu."

Agnieszka R. - psycholog ( I etap online):

"Dla mnie szkolenie było bardzo wartościowe, uporządkowało mi wiedzę, a praktyczne wskazówki i doświadczenie Pani prowadzącej, to zawsze jest wartością dodaną do całego obrazu. Na pewno jeszcze będę sięgać po Państwa propozycje szkoleń."