fbpx Szkolenia on-line CTM - opinie uczestników | CTM Centrum Terapii

Szkolenia on-line CTM - opinie uczestników

Szanowni Państwo, w tym szczególnym czasie życzymy Państwu dużo spokoju, zdrowia i radości z wyjątkowego czasu z najbliższymi członkami rodziny.

 W trosce o zdrowie nas wszystkich, naszą ofertę szkoleniową przenosimy do bezpiecznej przestrzeni on-line.

W naszych programach szkoleniowych uwzględnimy oczywiście  teamtykę radzenia sobie z lękiem z uwagi na sytuację epidemiologiczną w naszym kraju. 

Umożliwiamy Państwu skorzystanie z naszej bogatej oferty szkoleniowej we własnym domu, życząc nam wszystkim jak najszybszego powrotu do możliwości osobistego spotkania podczas szkoleń stacjonarnych.

Na naszej stronie znajduje już się lista szkoleń internetowych dla specjalistów oraz rodziców.
 

Autoryzowane opinie uczestników naszych szkoleń on-line 2020: 

Katarzyna S. - psycholog i logopeda (III etap on-line):
"Pierwszy raz miałam okazję uczestniczyć w wersji on-line i mogę przyznać, że udało się w wirtualnej rzeczywistości stworzyć okazję do wymiany myśli i doświadczeń zarówno między Panią Prowadzącą, jak i nami, uczestniczącymi w szkoleniu. Gratulacje! Ogromnym atutem były zarówno przykłady planów oddziaływań terapeutycznych, jak i konkretne pomoce dydaktyczne. Szkolenie pozwoliło mi usystematyzować dotychczasową wiedzę na temat mutyzmu i uzupełnić ją o praktyczne wskazówki, dotyczące zarówno pracy z samym Klientem, jak i jego rodziną, a także o pozycje warte przeczytania. Myślę, że moje pozytywne doświadczenie z tego typu formą komunikacji może stać się argumentem na TAK dla tych, którzy zastanawiają się, czy warto skorzystać ze szkolenia w wersji on-line."

Katarzyna W. - nauczyciel (II etap on-line):

"Dużo nowej merytorycznej wiedzy. Bardzo przydatne informacje. Jestem bardzo zadowolona. Na pewno zapiszę się na 3 etap. W dobie zdalnej nauki i pracy, serwery są przeciążone i są trudności z internetem ale Państwo robili wszystko, żeby przeprowadzić szkolenie na jak najwyższym poziomie i tak też było. Pani prowadząca w bardzo jasny i precyzyjny sposób przekazywała informacje. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za szkolenie."

Dorota G. - socjoterapeuta, nauczyciel (II i III etap online): 

"Szkolenia dla specjalistów zorganizowane przez CTM wzbogaciły moją wiedzę i umiejętności. Prowadzone przez specjalistów praktyków,  dają wiele konkretnych wskazówek, pomysłów i inspiracji do wykorzystania w pracy z dzieckiem z MW. Skorzystałam także z proponowanej literatury oraz pomocy edukacyjnych  i proponowanych gier , które można wykorzystać w codziennej  terapeutycznej pracy. Polecam!"

Agata S. - psycholog (III etap online): 

"Szkolenie bardzo mi się podobało. Pani Monika ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Podoba mi się forma w jakiej przekazuje informacje."

Kinga K. - psychoog (II i III etap online): 

"Szkolenie niczym nie ustępowało tym na żywo. Byłam na takim i takim, chwilowe trudności z głosem czy wizją były natychmiast usuwane, więc nie zakłócały odbioru (przecież nie zawsze na żywo rzutnik chce działać - to dzieje się na każdej formie szkolenia). Bałam się o jakość odbioru, bo to przecież różnica, ale już po pierwszym szkoleniu on-line byłam spokojna. Wielkim atutem jest to, że jest się cały czas skupionym na treści i nawet nie ma czasu by się rozproszyć, więc wiedza zapamiętywana jest nawet lepiej niż na żywo.  Jedynym minusem było zbyt mało przerw i brak większej przerwy, tak aby chociaż zjeść kanapkę. Poprawioną niedogodnością było wcześniejsze przesłanie materiałów. Czasami drukarka w ostatniej chwili lubi odmówić współpracy."

Katarzyna S. psycholog (I etap online):

"Bardzo dziękuję za dzisiejsze szkolenie:) dużo prakycznych wskazówek do pracy. Pozdrawiam!"

Agata S. - psycholog (I etap online):

"Dowiedziałam się wielu praktycznych rzeczy, które na pewno wykorzystam. Dziękuję za dzisiaj i do zobaczenia!"

Katarzyna P. - psycholog (I etap online):

"Dziękuję jeszcze raz za szkolenie, wiele przydatnych treści, poziom przygotowania i organizacji godny podziwu."

Agnieszka R. - psycholog ( I etap online):

"Dla mnie szkolenie było bardzo wartościowe, uporządkowało mi wiedzę, a praktyczne wskazówki i doświadczenie Pani prowadzącej, to zawsze jest wartością dodaną do całego obrazu. Na pewno jeszcze będę sięgać po Państwa propozycje szkoleń."