Osoby współpracujące

Anna Jeziorek - psycholog, terapeuta dzieci i młodzieży

Anna Jeziorek - zdjęcie

Szkoleniowiec CTM w województwach: małopolskim, śląskim, świętokrzyskim i podkarpackim. 

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego ze specjalizacją psychologii klinicznej, terapeuta dzieci i młodzieży, neuroterapeuta, trener profilaktyki, dyrektor Poradni   Psychologiczno- Pedagogicznej.
Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy terapeutycznej z dziećmi i rodzicami, zdobyte w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Krakowie. Ukończyła liczne szkolenia i kursy, między innymi z psychoterapii dzieci i młodzieży w nurcie behawioralno- poznawczym, terapii motywacyjnej, terapii dzieci moczących się, dzieci krzywdzonych i wykorzystywanych seksualnie, a także coachingu w oświacie. Prowadzi w Krakowie terapię zaburzeń lękowych, dzieci i młodzieży z mutyzmem wybiórczym, zaburzeniami zachowania, dziećmi moczącymi się. Jako współpracownik CTM Centrum Terapii prowadzi szkolenia dla rodziców, nauczycieli i specjalistów.

Osoby współpracujące

Iga Migdalska-Roszak - psycholog, psychoterapeuta

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu (specjalność psychologia kliniczna). Ukończyła Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii (UAM) oraz Kurs Przygotowania Pedagogicznego (UAM). Szkoliła się w Fundacji Dzieci Niczyje w zakresie opiniowania sądowo-psychologicznego.W pracy terapeutycznej skupia się głównie na systemowym podejściu do rodzin, par ale i indywidualnego klienta. Uważa, że to co nas otacza, a przede wszystkim ludzie z którymi spotykamy się na każdym kroku tworzą naszą rzeczywistość. Ukończyła Kurs Podstawowy Terapii Systemowej (WTTS Poznań). W pracy z dziećmi, zwłaszcza doświadczającymi dużego poziomu lęku, wykorzystuje techniki behawioralno-poznawcze. Jako współpracownik CTM Centrum Terapii prowadzi szkolenia dla rodziców i nauczycieli.

Osoby współpracujące