fbpx Fotorelacja z zimowego obozu 2018 | CTM Centrum Terapii

Fotorelacja z zimowego obozu 2018

Zimowy obóz terapeutyczny CTM odbył się w terminie 26.01-31.01.2018 w Polanicy-Zdrój. Skorzystało z niego 12 rodzin, a zajęcia odbywały się w dwóch grupach terapeutycznych, podczas których dzieci wykonywały różnorodne zadania wymagające pokonywania lęku np. przywitanie z nowymi rówieśnikami, odtwarzanie własnych autoprezentacyjnych filmików, prezentowanie na forum grupy swoich wytworów, dokonywanie prawdziwych zakupów. 

Zajęcia prowadzone różnorodnymi metodami terapeutycznymi i animacyjnymi obniżały lęk i rozluźniały napięcie w ciele, m.in.: CBT, ruch rozwijający Weroniki Sherborne, elementy terapii SI, sensoplastyka, artterapia, trening kreatywności, terapia ruchem w wodzie.
 

Miejsce pobytu: Hotel "NOWY ZDRÓJ" ul. Zdrojowa 34a Polanica Zdrój 57-320 www.nowyzdroj.pl

Zajęcia i oferta terapeutyczna: spotkanie powitalne i pożegalne dla wszystkich rodzin, codzienna terapia grupowa dla dzieci, zajęcia animacyjno-terapeutyczne dla całych rodzin na basenie w hotelu oraz w plenerze, warsztaty dla rodziców, zajęcia animacyjno - terapeutyczne dla dzieci z terapeutami CTM, konsultacje psychologiczne dla wszystkich rodzin, możliwość uzyskania pisemnej diagnozy CTM wydanej po obozie terapeutycznym.

Miejsce:  Polanica-Zdrój to miejsce magiczne, które wystarczy raz odwiedzić, by je pokochać. To perła uzdrowisk z źródłami i uzdrawiającym klimatem. Wspaniałą atmosferę tworzy jeden z najpiękniejszych parków zdrojowych oraz deptak. Znajdą tu przystań zarówno osoby łaknące ciszy i spokoju, jak i preferujące aktywny wypoczynek i rozrywkę. W okolicy bardzo dużo ciekawych miejsc np. kopalnia złota w Złotym Stoku, ośrodek sportów zimowych "Zieleniec" (20 wyciągów narciarskich i wypożyczalnie sprzętu zimowego), Huta szkła artystycznego, jaskinia Niedźwiedzia, twierdza Kłodzka, podziemna trasa turystyczna w Kłodzku, Błędne skały i wiele innych atrakcji.

OBÓZ TERAPEUTYCZNY ZIMOWY TERAPIA TRADYCYJNA

24 godz. terapii x 55 zł (cena za 1h)

24 godz. terapii x 100-120 zł (cena za 1h)

Całkowity koszt terapii: 1320 zł + koszt pobytu z wyżywieniem

Całkowity koszt terapii: 2400-2880 zł + dojazdy

5 dni

25 tygodni/ 6 miesięcy

Szybsze efekty terapii

Efekty widoczne w dłuższym czasie

Fotorelacja z obozu terapeutycznego CTM: